Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Zaproszenie do V Konkursu wiedzy o prawie i samorządzie terytorialnym

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w V Konkursie wiedzy o prawie i samorządzie terytorialnym, który rozpocznie się w lutym, a zakończy w kwietniu 2019 r. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu łódzkiego wśród których Konkurs cieszy się coraz większą popularnością ale zapraszamy również uczniów z innych województw.

Jego celem jest propagowanie wśród uczniów wiedzy na temat funkcjonowania samorządu terytorialnego na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz gminnym, kształtowanie aktywnych postaw obywatelskich, a także poszerzenia wiedzy z zakresu prawa. Mamy nadzieję, iż konkurs przyczyni się do zwiększenia zainteresowania młodych mieszkańców sprawami wspólnoty samorządowej i społeczności lokalnej.

Zgodnie z przyjętym regulaminem uczniowie będą zmagać się w dwóch etapach konkursu:
  • I Etap - prowadzony jest równocześnie we wszystkich szkołach z których uczniowie zgłosili akces uczestnictwa - jego podstawą będzie test składający się z 30 pytań;
  • II Etap – prowadzony jest w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Sieradzu – będzie to test wiedzy składający się z 30 pytań.

Dla najlepszych uczniów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszyscy Finaliści otrzymają dyplomy potwierdzające uczestnictwo.

dokumenty   Regulamin [pobierz]

dokumenty   Formularz [pobierz]

dokumenty   Zaproszenie [pobierz]


Zaproszenie do V Konkursu wiedzy o prawie i samorządzie terytorialnym

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!