Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2016.11.11. Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy. Pierwszy weekend za nami.


Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy

Od 11 do 13 listopada 2016 r. w odbył się Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy. Organizowany przez ZHP Hufiec w Zduńskiej Woli. Patronowany przez Wydział Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli.

W naszym Wydziale gościliśmy harcerzy zarówno ze zduńskowolskiego Hufca jak i Pabianic, Łasku, Poznań Nowe Miasto, Kalisza. Kurs obejmuje wymiar dwóch pełnych weekendów. Podczas których harcerze zdobędą wiedzę i umiejętności związane z udzielaniem pomocy.


Podczas zmagań uczestnicy kursu wykazywali wiedzę wiedzą teoretyczną dotyczącą przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa oraz praktyczną związaną z zagadnieniami pierwszej pomocy przedmedycznej.

Uczestnicy szkolenia spotkają się ponownie w najbliższy weekend. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

galeria zdjęć

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!